ארכיון חדשות

11.01.2022 19:08: היום התקיים טקס ההשקה הרשמי של תשתיות הסיבים האופטיים בלהבים 

היום התקיים טקס ההשקה הרשמי של תשתיות הסיבים האופטיים בלהבים במעמד שר התקשורת ד״ר יועז הנדל, ראש המועצה יוסי ניסן ומשנה למנכ"ל ״פרטנר״ תמיר אמר.


בעיצומו של גל התחלואה הארצי, כשהשימוש באינטרנט הופך להכרחי לצורך עבודה, למידה וביצוע פעולות נוספות מרחוק, להבים מתחברת למהפכת האינטרנט המהיר, כדי להעניק לתושבים מענה איכותי, חזק ויציב בד בבד עם שדרוג יכולתה לספק שירותים מוניציפליים, לרבות הטמעה של יישומי "עיר חכמה".


 


שר התקשורת אמר היום בטקס שהסיבים האופטיים הם מנוע הצמיחה של הכלכלה והציונות של המאה ה-21 ושפריסת תשתיות תקשורת מתקדמות, בדגש על הפריפריה, היא צו השעה:


"אני מברך את ראש המועצה יוסי ניסן שדחף לזרז את פריסת הסיבים ביישוב ככל האפשר, על אף שבתים צמודי הקרקע לא נכללו במתווה המקורי, וזאת מתוך ההבנה כי אינטרנט מהיר הוא חלק בלתי נפרד מאיכות חיים, משוויון חברתי ומשמירה על שגרת החיים בכל מצב".


 


שר התקשורת ביקר גם ב"מוקד הרואה" של להבים הנבנה בימים אלה והתרשם ממערכת הצפייה של כל הישוב ומאחת המצלמות שכבר חוברה לסיב האופטי וממאמצי הרשות וצוות הביטחון להגביר את תחושת המוגנות של התושבים בתקופה מאתגרת, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים.


 


ראש המועצה יוסי ניסן בירך את השר ואת השותפים מחברת "פרטנר" על הובלת המהפכה וציין כי המועצה עשתה את כל הנדרש על מנת להנגיש את השירות לכלל התושבים וכי הטכנולוגיה של היום מוכיחה את עצמה כמצילת חיים. 


 


בישיבת עבודה שנערכה בלשכת ראש המועצה בסיום הטקס, העלה ראש המועצה בפני השר וצוותו את הצורך בהמשך פריסת סיבים מואצת ברחבי היישוב ובהקמה של מרכז לחלוקת דואר ושיפור הקליטה הסלולרית בשכונת שרונית.

היום התקיים טקס ההשקה הרשמי של תשתיות הסיבים האופטיים בלהבים